| Ražotāja daļas numurs : | VRE117MA | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Apex Microtechnology | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | IC VREF SERIES 3V 14CDIP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | VRE117MA.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | VRE117MA |
|---|---|
| Ražotājs | Apex Microtechnology |
| Apraksts | IC VREF SERIES 3V 14CDIP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | VRE117MA.pdf |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | 3V |
| Spriegums - ievade | 13.5 V ~ 22 V |
| Tolerance | ±0.01% |
| Temperatūras koeficients | 1ppm/°C Typical |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 14-CDIP |
| Sērija | - |
| Atsauces veids | Series |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 14-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Izvades veids | Fixed |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Troksnis - no 10Hz līdz 10kHz | - |
| Troksnis - no 0.1Hz līdz 10Hz | 1.5µVp-p |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | Series Voltage Reference IC ±0.01% 10mA 14-CDIP |
| Pašreizējais - piedāvājums | 7mA |
| Pašreizējais - izlaide | 10mA |
| Bāzes daļas numurs | VRE117 |








IC VREF SERIES +-5V 14CDIP
IC VREF SERIES +-5V 14CDIP
IC VREF SERIES 2.5V 20CLCC

IC VREF SERIES 4.5V 14CDIP

IC VREF SERIES 2.5V 20CLCC

IC VREF SERIES +-5V 14CDIP

IC VREF SERIES 2.5V 20CLCC

IC VREF SERIES 2.5V 20CLCC

IC VREF SERIES 3V 14CDIP

IC VREF SERIES 3V 14CDIP