| Ražotāja daļas numurs : | A3240ELHLT | RoHs statuss : | Satur svina / RoHS neatbilstību |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Allegro MicroSystems, LLC. | Krājumu stāvoklis : | 4417 pcs Stock |
| Apraksts : | MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR SOT23W | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | A3240ELHLT.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | A3240ELHLT |
|---|---|
| Ražotājs | Allegro MicroSystems, LLC. |
| Apraksts | MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR SOT23W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Pieejamais daudzums | 4417 pcs |
| Datu lapas | A3240ELHLT.pdf |
| Spriegums - piegāde | 4.2 V ~ 24 V |
| Testa stāvoklis | -40°C ~ 85°C |
| Tehnoloģija | Hall Effect |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SOT-23W |
| Sērija | - |
| Sensorēšanas diapazons | 5mT Trip, 5mT Release |
| Polarizācija | South Pole |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | SOT-23W |
| Izvades veids | Open Collector |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Funkcija | Unipolar Switch |
| Iespējas | - |
| Detalizēts apraksts | Digital Switch Unipolar Switch Open Collector Hall Effect SOT-23W |
| Strāva - piegāde (maks.) | 6mA |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 25mA |







MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR 3SIP

SWITCH TOGGLE 3PDT 6A 125V
MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR SOT89-3
MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR SOT89-3

SWITCH TOGGLE 3PDT 6A 125V

SWITCH TOGGLE 3PDT 6A 125V
MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR SOT89-3

SWITCH TOGGLE 3PDT 6A 125V

SWITCH TOGGLE 3PDT 6A 125V
MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR SOT23W