| Ražotāja daļas numurs : | AMA65BR1-240200Y |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Aimtec |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 48W |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | AMA65BR1-240200Y(1).pdfAMA65BR1-240200Y(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | AMA65BR1-240200Y |
|---|---|
| Ražotājs | Aimtec |
| Apraksts | AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 48W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | AMA65BR1-240200Y(1).pdfAMA65BR1-240200Y(2).pdf |
| Spriegums - izlaide | 24V |
| Spriegums - ievade | 90 ~ 264 VAC |
| Standarta numurs | 62368-1 |
| Izmērs / Izmēri | - |
| Sērija | AMA65-Y |
| Izmantotais reģions | United Kingdom |
| Jauda (vatos) | 48 W |
| Polarizācija | Positive Center |
| Iesaiņojums | Box |
| Izejas savienotājs | Barrel Plug, 1.35mm I.D. x 3.5mm O.D. x 9.5mm |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 40°C |
| Nav slodzes jaudas patēriņa | 210mW (Max) |
| Ievades veids | Fixed Blade |
| Ieejas savienotājs | - |
| Veidlapa | Wall Mount (Class II) |
| Efektivitāte | Level VI, CoC Tier 2 |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 2A |
| Lentas garums | 60.2" (1.50m) |
| Pamatprodukta numurs | AMA65 |
| Apstiprināšanas aģentūra | CE, UL |
| Pieteikumi | ITE (Commercial) |







AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 19V 65W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 19V 65W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 48W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 60W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 19V 65W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 19V 65W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 60W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 60W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 48W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 60W