| Ražotāja daļas numurs : | AM3T-4807S-RVZ |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Aimtec |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DC DC CONVERTER 7.2V 3W |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | AM3T-4807S-RVZ.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | AM3T-4807S-RVZ |
|---|---|
| Ražotājs | Aimtec |
| Apraksts | DC DC CONVERTER 7.2V 3W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | AM3T-4807S-RVZ.pdf |
| Spriegums - izeja 4 | - |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | - |
| Spriegums - izlaide 1 | 7.2V |
| Spriegums - Izolācija | 1.5 kV |
| Spriegums - ieeja (min) | 36V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 72V |
| Tips | Isolated Module |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) |
| Sērija | AM3T-RVZ (3W) |
| Jauda (vatos) | 3 W |
| Iepakojums / lieta | 24-DIP Module |
| Iesaiņojums | Tube |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Iespējas | - |
| Efektivitāte | 78% |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 417mA |
| Kontroles funkcijas | - |
| Pamatprodukta numurs | AM3T |
| Apstiprināšanas aģentūra | - |
| Pieteikumi | ITE (Commercial) |







DC DC CONVERTER 7.2V 3W
DC DC CONVERTER +/-7.2V 3W
DC DC CONVERTER +/-7.2V 3W
DC DC CONVERTER 7.2V 3W
DC DC CONVERTER 7.2V 3W
DC DC CONVERTER +/-7.2V 3W
DC DC CONVERTER 7.2V 3W
DC DC CONVERTER +/-7.2V 3W
DC DC CONVERTER +/-7.2V 3W
DC DC CONVERTER 7.2V 3W