| Ražotāja daļas numurs : | AM1LS-1209DH30-NZTR |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Aimtec |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DC DC CONVERTER +/-9V 1W |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | AM1LS-1209DH30-NZTR.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | AM1LS-1209DH30-NZTR |
|---|---|
| Ražotājs | Aimtec |
| Apraksts | DC DC CONVERTER +/-9V 1W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | AM1LS-1209DH30-NZTR.pdf |
| Spriegums - izeja 4 | - |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | -9V |
| Spriegums - izlaide 1 | -9 ~ 9V |
| Spriegums - Izolācija | 3 kV |
| Spriegums - ieeja (min) | 10.8V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 13.2V |
| Tips | Isolated Module |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.60" L x 0.44" W x 0.28" H (15.2mm x 11.2mm x 7.3mm) |
| Sērija | AM1LS-NZ (1W) |
| Jauda (vatos) | 1 W |
| Iepakojums / lieta | SMD |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 105°C |
| Rezultātu skaits | 2 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Iespējas | - |
| Efektivitāte | 80% |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 56mA, 56mA |
| Kontroles funkcijas | - |
| Pamatprodukta numurs | AM1LS |
| Apstiprināšanas aģentūra | cULus, cURus |
| Pieteikumi | ITE (Commercial) |







1W DC/DC Converter
1W DC/DC Converter
1W DC/DC Converter
DC DC CONVERTER +/-9V 1W
DC DC CONVERTER +/-9V 1W
1W DC/DC CONVERTER
1W DC/DC Converter
DC DC CONVERTER +/-9V 1W
1W DC/DC CONVERTER

DC DC CONVERTER 9V 1W