| Ražotāja daļas numurs : | ATS-19B-112-C3-R1 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | HEATSINK 60.00MM X 60.00MM ALUM |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | ATS-19B-112-C3-R1.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | ATS-19B-112-C3-R1 |
|---|---|
| Ražotājs | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Apraksts | HEATSINK 60.00MM X 60.00MM ALUM |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | ATS-19B-112-C3-R1.pdf |
| Platums | 2.362" (60.00mm) |
| Tips | Top Mount |
| Termiskā pretestība @ dabiskā | - |
| Siltuma pretestība @ Piespiedu gaisa plūsma | 26.38°C/W @ 100 LFM |
| Forma | Square, Fins |
| Sērija | pushPIN™ |
| Jaudas izkliedēšana @ temperatūras paaugstināšanās | - |
| Iepakojums atdzesēts | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Materiāls Finish | Blue Anodized |
| Materiāls | Aluminum |
| Garums | 2.362" (60.00mm) |
| Spuras augstums | 0.500" (12.70mm) |
| Diametrs | - |
| Pamatprodukta numurs | ATS-19B |
| Pielikumu metode | Push Pin |







HEATSINK 40X40X15MM XCUT T766
HEATSINK 60.00MM X 60.00MM ALUM
HEATSINK 60.00MM X 60.00MM ALUM
HEATSINK 60.00MM X 60.00MM ALUM
HEATSINK 60.00MM X 60.00MM ALUM
HEATSINK 40X40X15MM XCUT
HEATSINK 40X40X10MM XCUT T766
HEATSINK 40X40X10MM XCUT
HEATSINK 40X40X10MM XCUT T412
HEATSINK 60.00MM X 60.00MM ALUM