| Ražotāja daļas numurs : | ATS-03H-156-C2-R0 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | 25 pcs Stock |
| Apraksts : | HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T766 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | ATS-03H-156-C2-R0.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | ATS-03H-156-C2-R0 |
|---|---|
| Ražotājs | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Apraksts | HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T766 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 25 pcs |
| Datu lapas | ATS-03H-156-C2-R0.pdf |
| Platums | 1.575" (40.00mm) |
| Tips | Top Mount |
| Termiskā pretestība @ dabiskā | - |
| Siltuma pretestība @ Piespiedu gaisa plūsma | 4.14°C/W @ 100 LFM |
| Forma | Square, Fins |
| Sērija | pushPIN™ |
| Jaudas izkliedēšana @ temperatūras paaugstināšanās | - |
| Iepakojums atdzesēts | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Iesaiņojums | Tray |
| Materiāls Finish | Blue Anodized |
| Materiāls | Aluminum |
| Garums | 1.575" (40.00mm) |
| Spuras augstums | 0.984" (25.00mm) |
| Diametrs | - |
| Pamatprodukta numurs | ATS-03H |
| Pielikumu metode | Push Pin |







HEATSINK 40X40X35MM L-TAB
HEATSINK 40X40X30MM L-TAB T412
HEATSINK 40X40X15MM L-TAB T412
HEATSINK 40X40X20MM L-TAB T766
HEATSINK 40X40X30MM L-TAB
HEATSINK 40X40X25MM L-TAB
HEATSINK 40X40X20MM L-TAB T412
HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T412
HEATSINK 40X40X20MM L-TAB
HEATSINK 40X40X30MM L-TAB T766