| Ražotāja daļas numurs : | M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/R |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Adam Tech |
| Krājumu stāvoklis : | 628 pcs Stock |
| Apraksts : | CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/R.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/R |
|---|---|
| Ražotājs | Adam Tech |
| Apraksts | CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 628 pcs |
| Datu lapas | M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/R.pdf |
| Izbeigšana | Solder |
| Sērija | - |
| Lasīt Out | Dual |
| Piķis | 0.020" (0.50mm) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Rindu skaits | 2 |
| Pozīciju / lauru / rindu skaits | - |
| Pozīciju skaits | 67 |
| Montāžas tips | Surface Mount, Right Angle |
| Materiāls - izolācija | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Dzimums | Female |
| Flange Feature | - |
| Iespējas | Board Guide, Keyed |
| Kontaktpersonas tips | - |
| Kontaktmateriāls | Phosphor Bronze |
| Sazināties ar Finish biezumu | Flash |
| Sazinieties ar Finish | Gold |
| Krāsa | Black |
| Kartes veids | M.2 (NGFF) Mini Card |
| Kartes biezums | 0.031" (0.79mm) |
| Pamatprodukta numurs | M2-A1-67 |








CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD

CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD

CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD

CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD

CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD

CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD

CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD

CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD

CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD

CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD