| Ražotāja daļas numurs : | 1202-052 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Ražotājs / zīmols : | API Technologies Corp. |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FILTER LC(PI) 3000PF CHASSIS |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 1202-052 |
|---|---|
| Ražotājs | API Technologies Corp. |
| Apraksts | FILTER LC(PI) 3000PF CHASSIS |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Spriegums - nominālā | 500V |
| Vērtības | C = 3000pF |
| Tips | Low Pass |
| Tehnoloģija | LC (Pi) |
| Izmērs / Izmēri | 0.375" Dia x 0.687" L (9.53mm x 17.45mm) |
| Sērija | - |
| Izturība - kanāls (Ohms) | 0.01 |
| Iepakojums | Bulk |
| Iepakojums / lieta | Axial, Bushing - 2 Notched Leads |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Kanālu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Chassis Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Augstums | - |
| Filtrēt pasūtījumu | 3rd |
| ESD aizsardzība | No |
| Detalizēts apraksts | LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 3000pF 25A Axial, Bushing - 2 Notched Leads |
| Pašreizējais | 25A |
| Centra / atdalīšanas frekvence | - |
| Vājināšanās vērtība | 55dB @ 100MHz ~ 300MHz |
| Pieteikumi | General Purpose |







TERM SCREW 10-32 2 PIN PCB
BUTT CAN, 12" DIA.X32"H, 2.5-GAL
FILTER LC(PI) 3000PF CHASSIS
FILTER LC(PI) 2000PF CHASSIS

ROUND SPACERPLAIN ALUMINUM3/8 RD

ROUND SPACERPLAIN BRASS3/8 RD X
Replacement for Atlas 1202 Start

ROUND SPACERCLEAR IRIDITEROUND C

ROUND SPACERBLACK ANODIZE3/8 RD
BARCODE MOD READ/SCAN CCD PS2