| Ražotāja daļas numurs : | SP1812-563G |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 56UH 323MA 1.9 OHM SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SP1812-563G.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SP1812-563G |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 56UH 323MA 1.9 OHM SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | SP1812-563G.pdf |
| Tips | - |
| Tolerance | ±2% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.189' L x 0.134' W (4.80mm x 3.40mm) |
| Aizsardzība | Shielded |
| Sērija | SP1812 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | - |
| Iepakojums / lieta | Nonstandard |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Ferrite |
| Induktīvās frekvences tests | 1 kHz |
| Induktivitāte | 56 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.134' (3.40mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | - |
| DC pretestība (DCR) | 1.9Ohm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 323 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | 275mA |







FIXED IND 56UH 323MA 1.9 OHM SMD
FIXED IND 47UH 335MA 1.8 OHM SMD
FIXED IND 5.6UH 920MA 240MOHM SM
FIXED IND 5.6UH 920MA 240MOHM SM
FIXED IND 56UH 323MA 1.9 OHM SMD
FIXED IND 5.6UH 920MA 240MOHM SM
FIXED IND 6.8UH 878MA 260MOHM SM
FIXED IND 6.8UH 878MA 260MOHM SM
FIXED IND 56UH 323MA 1.9 OHM SMD
FIXED IND 5.6UH 920MA 240MOHM SM