| Ražotāja daļas numurs : | SP1812-154K |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 150UH 198MA 5.1OHM SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SP1812-154K.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SP1812-154K |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 150UH 198MA 5.1OHM SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | SP1812-154K.pdf |
| Tips | - |
| Tolerance | ±10% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.189' L x 0.134' W (4.80mm x 3.40mm) |
| Aizsardzība | Shielded |
| Sērija | SP1812 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | - |
| Iepakojums / lieta | Nonstandard |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Ferrite |
| Induktīvās frekvences tests | 1 kHz |
| Induktivitāte | 150 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.134' (3.40mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | - |
| DC pretestība (DCR) | 5.1Ohm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 198 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | 168mA |







FIXED IND 18UH 613MA 680MOHM SMD
FIXED IND 15UH 640MA 490MOHM SMD
FIXED IND 1.8UH 1.36A 110MOHM SM
FIXED IND 150UH 198MA 5.1OHM SMD
FIXED IND 15UH 640MA 490MOHM SMD
FIXED IND 1.8UH 1.36A 110MOHM SM
FIXED IND 150UH 198MA 5.1OHM SMD
FIXED IND 1.8UH 1.36A 110MOHM SM
FIXED IND 150UH 198MA 5.1OHM SMD
FIXED IND 1.8UH 1.36A 110MOHM SM