| Ražotāja daļas numurs : | SP1210R-122G |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 1.2UH 1.14A 160MOHM SM |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SP1210R-122G |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 1.2UH 1.14A 160MOHM SM |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Tips | Drum Core, Wirewound |
| Tolerance | ±2% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm) |
| Aizsardzība | Shielded |
| Sērija | SP1210R |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | - |
| Iepakojums / lieta | Nonstandard |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Ferrite |
| Induktīvās frekvences tests | 100 kHz |
| Induktivitāte | 1.2 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.101" (2.57mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | - |
| DC pretestība (DCR) | 160mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 1.14 A |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | 1.18A |







FIXED IND 100UH 154MA 8.7OHM SMD
FIXED IND 1.2UH 1.14A 160MOHM SM
FIXED IND 12UH 400MA 1.3 OHM SMD
FIXED IND 1.2UH 1.14A 160MOHM SM
FIXED IND 100UH 154MA 8.7OHM SMD
FIXED IND 100UH 154MA 8.7OHM SMD
FIXED IND 12UH 400MA 1.3 OHM SMD
FIXED IND 1.2UH 1.14A 160MOHM SM
FIXED IND 10UH 464MA 960MOHM SMD
FIXED IND 100UH 154MA 8.7OHM SMD