| Ražotāja daļas numurs : | S4924R-271J |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 270NH 1.855A 110 MOHM |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | S4924R-271J(1).pdfS4924R-271J(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | S4924R-271J |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 270NH 1.855A 110 MOHM |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | S4924R-271J(1).pdfS4924R-271J(2).pdf |
| Tips | - |
| Tolerance | ±5% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.520' L x 0.250' W (13.21mm x 6.35mm) |
| Aizsardzība | Shielded |
| Sērija | S4924R |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 47 @ 25MHz |
| Iepakojums / lieta | Nonstandard |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Phenolic |
| Induktīvās frekvences tests | 25 MHz |
| Induktivitāte | 270 nH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.230' (5.84mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 300MHz |
| DC pretestība (DCR) | 110mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 1.855 A |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | 1.855A |








FIXED IND 22MH 37MA 274 OHM SMD

FIXED IND 270NH 1.855A 110 MOHM

FIXED IND 2.7UH 1.16A 280MOHM SM

FIXED IND 22MH 37MA 274 OHM SMD

FIXED IND 2.2MH 104MA 33.8OHM SM

FIXED IND 2.7UH 1.16A 280MOHM SM

FIXED IND 2.7UH 1.16A 280MOHM SM

FIXED IND 27UH 504MA 1.19OHM SMD

FIXED IND 22MH 37MA 274 OHM SMD

FIXED IND 270NH 1.855A 110 MOHM