| Ražotāja daļas numurs : | S1210R-152J |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 1.5UH 532MA 570MOHM SM |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | S1210R-152J |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 1.5UH 532MA 570MOHM SM |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Tips | - |
| Tolerance | ±5% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 1210 (3225 Metric) |
| Izmērs / Izmēri | 0.138' L x 0.105' W (3.51mm x 2.66mm) |
| Aizsardzība | Shielded |
| Sērija | S1210R |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 40 @ 7.9MHz |
| Iepakojums / lieta | 1210 (3225 Metric) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Ferrite |
| Induktīvās frekvences tests | 7.9 MHz |
| Induktivitāte | 1.5 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.101' (2.57mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 110MHz |
| DC pretestība (DCR) | 570mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 532 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |







FIXED IND 1.5UH 532MA 570MOHM SM
FIXED IND 15UH 254MA 2.5 OHM SMD
FIXED IND 1.5UH 532MA 570MOHM SM
FIXED IND 15UH 254MA 2.5 OHM SMD
FIXED IND 1.5UH 532MA 570MOHM SM
FIXED IND 1.5UH 532MA 570MOHM SM
FIXED IND 150NH 979MA 200MOHM SM
FIXED IND 15UH 254MA 2.5 OHM SMD
FIXED IND 15UH 254MA 2.5 OHM SMD
FIXED IND 150NH 979MA 200MOHM SM