| Ražotāja daļas numurs : | S0402-22NF2D | RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 22NH 400MA 350MOHM SMD | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | S0402-22NF2D.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | S0402-22NF2D |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 22NH 400MA 350MOHM SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | S0402-22NF2D.pdf |
| Tips | Drum Core, Wirewound |
| Tolerance | ±1% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 0402 (1005 Metric) |
| Izmērs / Izmēri | 0.043' L x 0.025' W (1.09mm x 0.64mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | S0402 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 24 @ 250MHz |
| Iepakojums / lieta | 0402 (1005 Metric) |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Alumina |
| Induktīvās frekvences tests | 250 MHz |
| Induktivitāte | 22 nH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.030' (0.76mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 2.8GHz |
| DC pretestība (DCR) | 350mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 400 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |








FIXED IND 22NH 400MA 350MOHM SMD

FIXED IND 22NH 400MA 350MOHM SMD

FIXED IND 22NH 400MA 350MOHM SMD

FIXED IND 22NH 400MA 350MOHM SMD

FIXED IND 22NH 400MA 350MOHM SMD

FIXED IND 22NH 400MA 350MOHM SMD

FIXED IND 22NH 400MA 350MOHM SMD

FIXED IND 22NH 400MA 350MOHM SMD

FIXED IND 22NH 400MA 350MOHM SMD

FIXED IND 22NH 400MA 350MOHM SMD