| Ražotāja daļas numurs : | PTHF750-59H |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | PTHF750-59H.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | PTHF750-59H |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | PTHF750-59H.pdf |
| Tips | Toroidal |
| Tolerance | ±10% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 1.150" Dia (29.21mm) |
| Aizsardzība | Shielded |
| Sērija | PTHF |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | - |
| Iepakojums / lieta | Radial, Horizontal (Open) |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | - |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Materiāls - kodols | Molybdenum Permalloy(MPP) |
| Induktīvās frekvences tests | 1 kHz |
| Induktivitāte | 750 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.475" (12.06mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 600kHz |
| DC pretestība (DCR) | 240mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 2.1 A |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | 1.8A |








FIXED IND 75UH 8A 23 MOHM TH

FIXED IND 75UH 8A 23 MOHM TH

FIXED IND 750UH 3A 160 MOHM TH

FIXED IND 75UH 8A 23 MOHM TH

FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH

FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH

FIXED IND 75UH 5.9A 30 MOHM TH

FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH

FIXED IND 750UH 3A 160 MOHM TH

FIXED IND 750UH 3A 160 MOHM TH