| Ražotāja daļas numurs : | PD73R-332M | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 3.3UH 2.5A 50 MOHM SMD | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | PD73R-332M(1).pdfPD73R-332M(2).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | PD73R-332M |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 3.3UH 2.5A 50 MOHM SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | PD73R-332M(1).pdfPD73R-332M(2).pdf |
| Tips | Drum Core, Wirewound |
| Tolerance | ±20% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.303' L x 0.272' W (7.70mm x 6.91mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | PD73R |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | - |
| Iepakojums / lieta | Nonstandard |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Ferrite |
| Induktīvās frekvences tests | 7.96 MHz |
| Induktivitāte | 3.3 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.138' (3.50mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | - |
| DC pretestība (DCR) | 50mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 2.5 A |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | 2.5A |








FIXED IND 220UH 310MA 1.2OHM SMD

FIXED IND 3.9UH 2.3A 55 MOHM SMD

FIXED IND 27UH 980MA 170MOHM SMD

FIXED IND 180UH 350MA 1 OHM SMD

FIXED IND 39UH 800MA 230MOHM SMD

FIXED IND 47UH 680MA 250MOHM SMD

FIXED IND 33UH 900MA 205MOHM SMD

FIXED IND 18UH 1.2A 115 MOHM SMD

FIXED IND 22UH 1.07A 130MOHM SMD

FIXED IND 4.7UH 2.1A 60 MOHM SMD