| Ražotāja daļas numurs : | P3519R-223K |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 22UH 870MA 390MOHM SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | P3519R-223K(1).pdfP3519R-223K(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | P3519R-223K |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 22UH 870MA 390MOHM SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | P3519R-223K(1).pdfP3519R-223K(2).pdf |
| Tips | - |
| Tolerance | ±10% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | P3519R |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | - |
| Iepakojums / lieta | Nonstandard |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 130°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Ferrite |
| Induktīvās frekvences tests | 10 kHz |
| Induktivitāte | 22 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.185" (4.70mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | - |
| Iespējas | - |
| DC pretestība (DCR) | 390mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 870 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | 920mA |







FIXED IND 220NH 4.39A 20MOHM SMD
FIXED IND 2.2UH 2.47A 48MOHM SMD
FIXED IND 270NH 3.17A 20MOHM SMD
FIXED IND 22UH 868MA 391MOHM SMD
FIXED IND 2.2MH 90MA 39.7OHM SMD
FIXED IND 220UH 240MA 4.95OHM SM
FIXED IND 220NH 4.39A 15MOHM SMD
FIXED IND 220UH 244MA 4.94OHM SM
FIXED IND 2.2MH 86MA 39.67OHM SM
FIXED IND 2.2UH 2.47A 50MOHM SMD