| Ražotāja daļas numurs : | P3519-124J |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 120UH 350MA 2.38OHM SM |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | P3519-124J(1).pdfP3519-124J(2).pdfP3519-124J(3).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | P3519-124J |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 120UH 350MA 2.38OHM SM |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | P3519-124J(1).pdfP3519-124J(2).pdfP3519-124J(3).pdf |
| Tips | - |
| Tolerance | ±5% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | P3519 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | - |
| Iepakojums / lieta | Nonstandard |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 130°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Ferrite |
| Induktīvās frekvences tests | 10 kHz |
| Induktivitāte | 120 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.185" (4.70mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | - |
| Iespējas | - |
| DC pretestība (DCR) | 2.38Ohm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 350 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | 390mA |







FIXED IND 1.2UH 2.88A 40MOHM SMD
FIXED IND 1.2UH 2.88A 40MOHM SMD
FIXED IND 150NH 4.83A 10MOHM SMD
FIXED IND 120NH 5.11A 10MOHM SMD
FIXED IND 150NH 4.83A 10MOHM SMD
FIXED IND 1.2MH 100MA 29.3OHM SM
FIXED IND 1.2MH 100MA 29.3OHM SM
FIXED IND 12UH 1.01A 290MOHM SMD
FIXED IND 12UH 1.01A 290MOHM SMD
FIXED IND 120UH 350MA 2.38OHM SM