| Ražotāja daļas numurs : | MIL1331-392K |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5OHM SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MIL1331-392K.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MIL1331-392K |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5OHM SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | MIL1331-392K.pdf |
| Tips | Drum Core, Wirewound |
| Tolerance | ±10% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm) |
| Aizsardzība | Shielded |
| Sērija | MIL1331 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 50 @ 7.9MHz |
| Iepakojums / lieta | Nonstandard |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 105°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Iron |
| Induktīvās frekvences tests | 7.9 MHz |
| Induktivitāte | 3.9 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.145" (3.68mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 75MHz |
| DC pretestība (DCR) | 1.5Ohm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 173 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | 173mA |








FIXED IND 390UH 46MA 21 OHM SMD

FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3OHM SMD

FIXED IND 39UH 75MA 7.9 OHM SMD

FIXED IND 330UH 53MA 16 OHM SMD

FIXED IND 390NH 485MA 190MOHM SM

FIXED IND 330NH 495MA 180MOHM SM

FIXED IND 4.7UH 136MA 2.4OHM SMD

FIXED IND 470NH 460MA 210MOHM SM

FIXED IND 33UH 83MA 6.5 OHM SMD

FIXED IND 47UH 69MA 9.3 OHM SMD