| Ražotāja daļas numurs : | M1330-06K |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 270NH 975MA 160MOHM SM |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | M1330-06K.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | M1330-06K |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 270NH 975MA 160MOHM SM |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | M1330-06K.pdf |
| Tips | - |
| Tolerance | ±10% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.320' L x 0.125' W (8.13mm x 3.18mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | M1330 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 33 @ 25MHz |
| Iepakojums / lieta | Nonstandard |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Phenolic |
| Induktīvās frekvences tests | 25 MHz |
| Induktivitāte | 270 nH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.145' (3.68mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 430MHz |
| DC pretestība (DCR) | 160mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 975 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |








METRIC HEX STANDOFFPLAIN STAINLE

FIXED IND 220NH 1.04A 140MOHM SM

METRIC HEX STANDOFFCLEAR ZINC6MM

FIXED IND 560NH 550MA 500MOHM SM

FIXED IND 150NH 1.23A 100MOHM SM

FIXED IND 680NH 500MA 600MOHM SM

FIXED IND 180NH 1.12A 120MOHM SM

FIXED IND 470NH 660MA 350MOHM SM

FIXED IND 390NH 710MA 300MOHM SM

FIXED IND 330NH 830MA 220MOHM SM