| Ražotāja daļas numurs : | ER1025-41JM |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 7.5UH 155MA 2.7 OHM TH |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | ER1025-41JM |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 7.5UH 155MA 2.7 OHM TH |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Tips | Molded |
| Tolerance | ±5% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.095' Dia x 0.250' L (2.41mm x 6.35mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | ER1025 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 50 @ 7.9MHz |
| Iepakojums / lieta | Axial |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 105°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Materiāls - kodols | Iron |
| Induktīvās frekvences tests | 7.9 MHz |
| Induktivitāte | 7.5 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| Frekvence - pašrezolūcija | 55MHz |
| DC pretestība (DCR) | 2.7Ohm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 155 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |








FIXED IND 6.8UH 175MA 2 OHM TH

FIXED IND 6.8UH 175MA 2 OHM TH

FIXED IND 8.2UH 155MA 2.7 OHM TH

FIXED IND 8.2UH 155MA 2.7 OHM TH

FIXED IND 6.8UH 175MA 2 OHM TH
FIXED IND 6.8UH 175MA 2 OHM TH

FIXED IND 7.5UH 155MA 2.7 OHM TH

FIXED IND 8.2UH 155MA 2.7 OHM TH

FIXED IND 7.5UH 155MA 2.7 OHM TH

FIXED IND 6.8UH 175MA 2 OHM TH