| Ražotāja daļas numurs : | 6498R-024 | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | PWR XFMR LAMINATED 175VA QC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 6498R-024 |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | PWR XFMR LAMINATED 175VA QC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Spriegums - sekundārā (pilna slodze) | Parallel 12V, Series 24V |
| Spriegums - galvenais | 115V, 230V |
| Spriegums - Izolācija | 4000Vrms |
| Tips | Laminated Core |
| Izbeigšanās stils | Solder, Quick Connect |
| Izmērs / Izmēri | 79.38mm L x 73.03mm W |
| Sērija | 6498R |
| Sekundārā vijināšana (-s) | Dual |
| Primārā vijināšana (-s) | Dual |
| Jauda - maks | 175VA |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Montāžas tips | Chassis Mount |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 95.25mm |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | Parallel 14.6A, Series 7.3A |
| Centrs pieskaries | No |








PWR XFMR LAMINATED 175VA QC

PWR XFMR LAMINATED 175VA QC

PWR XFMR LAMINATED 175VA QC

PWR XFMR LAMINATED 175VA QC

PWR XFMR LAMINATED 175VA QC

PWR XFMR LAMINATED 130VA QC

PWR XFMR LAMINATED 175VA QC

PWR XFMR LAMINATED 175VA QC
B674 4.5"X6.5" POLY O'LAM 50/PK

PWR XFMR LAMINATED 175VA QC