| Ražotāja daļas numurs : | 6051-034 | RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | PWR XFMR LAMINATED 2.5VA TH | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 6051-034.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 6051-034 |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | PWR XFMR LAMINATED 2.5VA TH |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 6051-034.pdf |
| Svars | 0.313 lb (141.97 g) |
| Spriegums - sekundārā (pilna slodze) | Parallel 17V, Series 34V |
| Spriegums - galvenais | 115V, 230V |
| Spriegums - Izolācija | 1500Vrms |
| Tips | Laminated Core |
| Izbeigšanās stils | PC Pin |
| Izmērs / Izmēri | 47.60mm L x 39.60mm W |
| Sērija | 6051 |
| Sekundārā vijināšana (-s) | Dual |
| Primārā vijināšana (-s) | Dual |
| Jauda - maks | 2.5VA |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 16.50mm |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | Parallel 146mA, Series 73mA |
| Centrs pieskaries | No |








PWR XFMR LAMINATED 2.5VA TH

PWR XFMR LAMINATED 2.5VA TH

PWR XFMR LAMINATED 2.5VA TH

PWR XFMR LAMINATED 2.5VA TH

PWR XFMR LAMINATED 2.5VA TH

PWR XFMR LAMINATED 2.5VA TH

PWR XFMR LAMINATED 2.5VA TH

PWR XFMR LAMINATED 2.5VA TH

PWR XFMR LAMINATED 2.5VA TH

PWR XFMR LAMINATED 2.5VA TH