| Ražotāja daļas numurs : | 4564R-223K |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 22MH 30MA 80 OHM TH |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 4564R-223K.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 4564R-223K |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 22MH 30MA 80 OHM TH |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 4564R-223K.pdf |
| Tips | - |
| Tolerance | ±10% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.340' Dia (8.64mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | 4564R |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 100 @ 79.6kHz |
| Iepakojums / lieta | Radial, Vertical Cylinder |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -20°C ~ 80°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Materiāls - kodols | Ferrite |
| Induktīvās frekvences tests | 79.6 kHz |
| Induktivitāte | 22 mH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.433' (11.00mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 300kHz |
| DC pretestība (DCR) | 80Ohm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 30 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |








FIXED IND 2.7MH 100MA 13 OHM TH

FIXED IND 270UH 200MA 3 OHM TH

FIXED IND 2.2MH 100MA 13 OHM TH

FIXED IND 2.2MH 100MA 13 OHM TH

FIXED IND 220UH 200MA 3 OHM TH

FIXED IND 2.7MH 100MA 13 OHM TH

FIXED IND 220UH 200MA 3 OHM TH

FIXED IND 270UH 200MA 3 OHM TH

FIXED IND 27MH 30MA 80 OHM TH

FIXED IND 22MH 30MA 80 OHM TH