| Ražotāja daļas numurs : | 4448-112M |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | INDUCT ARRAY 2 COIL 8UH SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 4448-112M.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 4448-112M |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | INDUCT ARRAY 2 COIL 8UH SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 4448-112M.pdf |
| Tolerance | ±20% |
| Izmērs / Izmēri | 0.530" L x 0.530" W (13.46mm x 13.46mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | 4448 |
| Vērtējumi | - |
| Iepakojums / lieta | Nonstandard |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Riteņu skaits | 2 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Induktīvs - savienots sērijā | 32 µH |
| Induktīvs - savienots paralēli | 8 µH |
| Augstums | 0.310" (7.87mm) |
| DC izturība (DCR) - sērija | 76mOhm Max |
| DC izturība (DCR) - paralēla | 19mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums - sērija | 1.75 A |
| Pašreizējais vērtējums - Paralēli | 3.5 A |








INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH SMD

INDUCT ARRAY 2 COIL 680NH SMD

INDUCT ARRAY 2 COIL 20UH SMD

INDUCT ARRAY 2 COIL 15UH SMD

INDUCT ARRAY 2 COIL 25UH SMD

INDUCT ARRAY 2 COIL 33UH SMD

INDUCT ARRAY 2 COIL 1UH SMD

INDUCT ARRAY 2 COIL 2UH SMD

INDUCT ARRAY 2 COIL 5UH SMD

INDUCT ARRAY 2 COIL 5UH SMD