| Ražotāja daļas numurs : | 4302R-151H |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 150NH 1A 150 MOHM SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 4302R-151H.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 4302R-151H |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 150NH 1A 150 MOHM SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 4302R-151H.pdf |
| Tips | - |
| Tolerance | ±3% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | 4302R |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 40 @ 25MHz |
| Iepakojums / lieta | 2-SMD |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Iron Powder |
| Induktīvās frekvences tests | 25 MHz |
| Induktivitāte | 150 nH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.095" (2.41mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 375MHz |
| DC pretestība (DCR) | 150mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 1 A |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |








FIXED IND 150NH 1A 150 MOHM SMD

FIXED IND 1.5UH 455MA 730MOHM SM

FIXED IND 1.5UH 455MA 730MOHM SM

FIXED IND 150NH 1A 150 MOHM SMD

FIXED IND 150NH 1A 150 MOHM SMD

FIXED IND 12UH 140MA 7.5 OHM SMD

FIXED IND 12UH 140MA 7.5 OHM SMD

FIXED IND 150NH 1A 150 MOHM SMD

FIXED IND 12UH 140MA 7.5 OHM SMD

FIXED IND 1.5UH 455MA 730MOHM SM