| Ražotāja daļas numurs : | 3094-562FS |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 5.6UH 160MA 1.8OHM SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 3094-562FS |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 5.6UH 160MA 1.8OHM SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Tips | - |
| Tolerance | ±1% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | 3094 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 65 @ 7.9MHz |
| Iepakojums / lieta | 2-SMD |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Iron |
| Induktīvās frekvences tests | 7.9 MHz |
| Induktivitāte | 5.6 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.140" (3.56mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 40MHz |
| DC pretestība (DCR) | 1.8Ohm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 160 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |








FIXED IND 560NH 510MA 190MOHM SM

FIXED IND 5.6UH 160MA 1.8OHM SMD

FIXED IND 560NH 510MA 190MOHM SM

FIXED IND 560NH 510MA 190MOHM SM

FIXED IND 56UH 70MA 10 OHM SMD

FIXED IND 5.6UH 160MA 1.8OHM SMD

FIXED IND 5.6UH 160MA 1.8OHM SMD

FIXED IND 560NH 510MA 190MOHM SM

FIXED IND 5.6UH 160MA 1.8OHM SMD

FIXED IND 560NH 510MA 190MOHM SM