| Ražotāja daļas numurs : | 3094-124GS |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 120UH 59MA 14 OHM SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 3094-124GS |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 120UH 59MA 14 OHM SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Tips | - |
| Tolerance | ±2% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | 3094 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 40 @ 790kHz |
| Iepakojums / lieta | 2-SMD |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Iron |
| Induktīvās frekvences tests | 790 kHz |
| Induktivitāte | 120 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.140" (3.56mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 7MHz |
| DC pretestība (DCR) | 14Ohm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 59 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |








FIXED IND 12UH 118MA 3.6 OHM SMD

FIXED IND 15NH 1A 40 MOHM SMD

FIXED IND 12UH 118MA 3.6 OHM SMD

FIXED IND 12UH 118MA 3.6 OHM SMD

FIXED IND 120UH 59MA 14 OHM SMD

FIXED IND 120UH 59MA 14 OHM SMD

FIXED IND 120UH 59MA 14 OHM SMD

FIXED IND 15NH 1A 40 MOHM SMD

FIXED IND 120UH 59MA 14 OHM SMD

FIXED IND 12UH 118MA 3.6 OHM SMD