| Ražotāja daļas numurs : | 2727-25F |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 1MH 84MA 27 OHM TH |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 2727-25F.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 2727-25F |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 1MH 84MA 27 OHM TH |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 2727-25F.pdf |
| Tips | Toroidal |
| Tolerance | ±1% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.280' L x 0.160' W (7.11mm x 4.06mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | 2727 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 50 @ 790kHz |
| Iepakojums / lieta | Radial, Vertical |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Materiāls - kodols | Iron |
| Induktīvās frekvences tests | 790 kHz |
| Induktivitāte | 1 mH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.300' (7.62mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 2.2MHz |
| DC pretestība (DCR) | 27Ohm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 84 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |








SQUARE STANDOFFPLAIN BRASS3/8 SQ

SQUARE STANDOFFPLAIN ALUMINUM3/8
FIXED IND 1MH 84MA 27 OHM TH
FIXED IND 1MH 84MA 27 OHM TH
FIXED IND 820UH 92MA 23 OHM TH

SQUARE STANDOFFPLAIN BRASS3/8 SQ

SQUARE STANDOFFPLAIN ALUMINUM3/8

SQUARE STANDOFFPLAIN STEEL3/8 SQ
FIXED IND 1MH 84MA 27 OHM TH

SQUARE STANDOFFPLAIN STAINLESS S