| Ražotāja daļas numurs : | 2510-30G |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 1.8UH 283MA 590MOHM SM |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 2510-30G.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 2510-30G |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 1.8UH 283MA 590MOHM SM |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 2510-30G.pdf |
| Tips | - |
| Tolerance | ±2% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | 2510 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 30 @ 7.9MHz |
| Iepakojums / lieta | 2-SMD |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 105°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Iron |
| Induktīvās frekvences tests | 7.9 MHz |
| Induktivitāte | 1.8 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.110" (2.79mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 125MHz |
| DC pretestība (DCR) | 590mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 283 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |







VARNISHED CBC TAPE 3/4"X36YD

TERM TURRET SINGLE L=3.45MM

FIXED IND 1.8UH 283MA 590MOHM SM

FIXED IND 2.2UH 250MA 760MOHM SM

FIXED IND 1.8UH 283MA 590MOHM SM

FIXED IND 2.2UH 250MA 760MOHM SM

TERM TURRET SNG

FIXED IND 1.8UH 283MA 590MOHM SM
VARNISHED CBC 3/4"X60'

FIXED IND 1.8UH 283MA 590MOHM SM