| Ražotāja daļas numurs : | 1641-332J |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 3.3UH 490MA 350MOHM TH |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 1641-332J |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 3.3UH 490MA 350MOHM TH |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Tips | Molded |
| Tolerance | ±5% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.162' Dia x 0.410' L (4.11mm x 10.41mm) |
| Aizsardzība | Shielded |
| Sērija | 1641 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 44 @ 7.9MHz |
| Iepakojums / lieta | Axial |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 105°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Materiāls - kodols | Iron |
| Induktīvās frekvences tests | 7.9 MHz |
| Induktivitāte | 3.3 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| Frekvence - pašrezolūcija | 85MHz |
| DC pretestība (DCR) | 350mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 490 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | 490mA |








FIXED IND 33UH 248MA 1.37 OHM TH

FIXED IND 330NH 800MA 130MOHM TH

FIXED IND 330UH 115MA 6.4 OHM TH

FIXED IND 3.3UH 490MA 350MOHM TH
FIXED IND 270UH 120MA 5.8 OHM TH
FIXED IND 33UH 248MA 1.37 OHM TH

FIXED IND 33UH 248MA 1.37 OHM TH
FIXED IND 3.3UH 490MA 350MOHM TH
FIXED IND 330NH 800MA 130MOHM TH

FIXED IND 330NH 800MA 130MOHM TH