| Ražotāja daļas numurs : | 1638R-06F |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 360UH 134MA 12.5OHM TH |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 1638R-06F |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 360UH 134MA 12.5OHM TH |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Tips | Molded |
| Tolerance | ±1% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | 1638R |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 65 @ 790kHz |
| Iepakojums / lieta | Axial |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Materiāls - kodols | Iron |
| Induktīvās frekvences tests | 790 kHz |
| Induktivitāte | 360 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| Frekvence - pašrezolūcija | 4.8MHz |
| DC pretestība (DCR) | 12.5Ohm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 134 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |








FIXED IND 330UH 136MA 12 OHM TH

FIXED IND 360UH 134MA 12.5OHM TH

FIXED IND 390UH 117MA 16.3OHM TH

FIXED IND 360UH 134MA 12.5OHM TH

FIXED IND 300UH 140MA 11.5OHM TH

FIXED IND 330UH 136MA 12 OHM TH

FIXED IND 330UH 136MA 12 OHM TH

FIXED IND 360UH 134MA 12.5OHM TH

FIXED IND 330UH 136MA 12 OHM TH

FIXED IND 390UH 117MA 16.3OHM TH