| Ražotāja daļas numurs : | 160R-183GS |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 18UH 175MA 4.2 OHM SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 160R-183GS.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 160R-183GS |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 18UH 175MA 4.2 OHM SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 160R-183GS.pdf |
| Tips | - |
| Tolerance | ±2% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | 160R |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 46 @ 2.5MHz |
| Iepakojums / lieta | 2-SMD |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Iron |
| Induktīvās frekvences tests | 2.5 MHz |
| Induktivitāte | 18 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.080" (2.03mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 22MHz |
| DC pretestība (DCR) | 4.2Ohm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 175 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |








FIXED IND 1.8UH 410MA 760MOHM SM

FIXED IND 1.8UH 410MA 760MOHM SM

FIXED IND 1.8UH 410MA 760MOHM SM

FIXED IND 180UH 75MA 22 OHM SMD

FIXED IND 18UH 175MA 4.2 OHM SMD

FIXED IND 1.8UH 410MA 760MOHM SM

FIXED IND 18UH 175MA 4.2 OHM SMD

FIXED IND 18UH 175MA 4.2 OHM SMD

FIXED IND 180UH 75MA 22 OHM SMD

FIXED IND 180UH 75MA 22 OHM SMD