| Ražotāja daļas numurs : | 160-563HS |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 56UH 120MA 8.9 OHM SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 160-563HS.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 160-563HS |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 56UH 120MA 8.9 OHM SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 160-563HS.pdf |
| Tips | - |
| Tolerance | ±3% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | 160 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 50 @ 2.5MHz |
| Iepakojums / lieta | 2-SMD |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Ferrite |
| Induktīvās frekvences tests | 2.5 MHz |
| Induktivitāte | 56 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.080" (2.03mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 10MHz |
| DC pretestība (DCR) | 8.9Ohm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 120 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |








FIXED IND 56UH 120MA 8.9 OHM SMD

FIXED IND 5.6UH 270MA 1.8OHM SMD

FIXED IND 56UH 120MA 8.9 OHM SMD

FIXED IND 5.6UH 270MA 1.8OHM SMD

FIXED IND 560UH 40MA 81 OHM SMD

FIXED IND 560UH 40MA 81 OHM SMD

FIXED IND 560UH 40MA 81 OHM SMD

FIXED IND 56UH 120MA 8.9 OHM SMD

FIXED IND 5.6UH 270MA 1.8OHM SMD

FIXED IND 560UH 40MA 81 OHM SMD