| Ražotāja daļas numurs : | 160-560JS |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 56NH 1.195A 88MOHM SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 160-560JS.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 160-560JS |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 56NH 1.195A 88MOHM SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 160-560JS.pdf |
| Tips | - |
| Tolerance | ±5% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.150' L x 0.120' W (3.81mm x 3.05mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | 160 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 48 @ 100MHz |
| Iepakojums / lieta | 2-SMD |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Phenolic |
| Induktīvās frekvences tests | 100 MHz |
| Induktivitāte | 56 nH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.080' (2.03mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 800MHz |
| DC pretestība (DCR) | 88mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 1.195 A |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |








FIXED IND 56NH 1.195A 88MOHM SMD

FIXED IND 56NH 1.195A 88MOHM SMD
RES WW AXIAL 5W 56 OHM 5%

FIXED IND 560NH 795MA 200MOHM SM
RES WW AXIAL 5W 560 OHM 5%
RES WW AXIAL 5W 510 OHM 5%
RES WW AXIAL 5W 560 OHM 5%
RES WW AXIAL 5W 56 OHM 5%
RES WW AXIAL 5W 510 OHM 5%
RES WW AXIAL 5W 51 OHM 5%