| Ražotāja daļas numurs : | 160-330MS |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 33NH 1.295A 75MOHM SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 160-330MS.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 160-330MS |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 33NH 1.295A 75MOHM SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 160-330MS.pdf |
| Tips | - |
| Tolerance | ±20% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | 160 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 48 @ 100MHz |
| Iepakojums / lieta | Nonstandard |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Phenolic |
| Induktīvās frekvences tests | 100 MHz |
| Induktivitāte | 33 nH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.080" (2.03mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 900MHz |
| DC pretestība (DCR) | 75mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 1.295 A |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |







RES WW AXIAL 5W 330 OHM 5%

FIXED IND 33NH 1.295A 75MOHM SMD

SOCKET ADAPTER QFP THRU HOLE

FIXED IND 330NH 950MA 140MOHM SM
RES WW AXIAL 5W 33 OHM 5%

FIXED IND 330NH 950MA 140MOHM SM
RES WW AXIAL 5W 33 OHM 5%

FIXED IND 330NH 950MA 140MOHM SM
RES WW AXIAL 5W 330 OHM 5%

FIXED IND 33NH 1.295A 75MOHM SMD