| Ražotāja daļas numurs : | 1330-74G |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 180UH 57MA 17 OHM SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 1330-74G.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 1330-74G |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 180UH 57MA 17 OHM SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 1330-74G.pdf |
| Tips | - |
| Tolerance | ±2% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.313' L x 0.115' W (7.95mm x 2.92mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | 1330 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 30 @ 790kHz |
| Iepakojums / lieta | 2-SMD |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 105°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Ferrite |
| Induktīvās frekvences tests | 790 kHz |
| Induktivitāte | 180 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.145' (3.68mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 10MHz |
| DC pretestība (DCR) | 17Ohm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 57 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |








FIXED IND 150UH 61MA 15 OHM SMD

FIXED IND 220UH 52MA 21 OHM SMD

FIXED IND 220UH 52MA 21 OHM SMD

FIXED IND 180UH 57MA 17 OHM SMD

FIXED IND 180UH 57MA 17 OHM SMD

FIXED IND 150UH 61MA 15 OHM SMD

FIXED IND 180UH 57MA 17 OHM SMD

FIXED IND 150UH 61MA 15 OHM SMD
FIXED IND 180UH 57MA 17 OHM SMD
FIXED IND 150UH 61MA 15 OHM SMD