| Ražotāja daļas numurs : | 1210-018M |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 1.8NH 1.562A 50MOHM SM |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 1210-018M(1).pdf1210-018M(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 1210-018M |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 1.8NH 1.562A 50MOHM SM |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 1210-018M(1).pdf1210-018M(2).pdf |
| Tips | - |
| Tolerance | ±20% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 1210 |
| Izmērs / Izmēri | 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | 1210 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 40 @ 50MHz |
| Iepakojums / lieta | 1210 (3225 Metric) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Phenolic |
| Induktīvās frekvences tests | 50 MHz |
| Induktivitāte | 1.8 nH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.101" (2.57mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 2.7GHz |
| DC pretestība (DCR) | 50mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 1.562 A |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |








CONN PC PIN SQUARE
FIXED IND 2.2NH 1.562A 50MOHM SM
Replacement for Marine Power 121
FIXED IND 2.2NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 2.2NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 1.8NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 1.8NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 2.7NH 1.562A 50MOHM SM

CONN PC PIN SQUARE 0.025 GOLD
FIXED IND 2.7NH 1.562A 50MOHM SM