| Ražotāja daļas numurs : | 105R-471FS | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 470NH 555MA 310MOHM SM | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 105R-471FS |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 470NH 555MA 310MOHM SM |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Tips | - |
| Tolerance | ±1% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | 105R |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 35 @ 25MHz |
| Iepakojums / lieta | Nonstandard, 2 Lead |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Iron |
| Induktīvās frekvences tests | 25 MHz |
| Induktivitāte | 470 nH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.075" (1.91mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 178MHz |
| DC pretestība (DCR) | 310mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 555 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |








FIXED IND 470NH 555MA 310MOHM SM

FIXED IND 470NH 555MA 310MOHM SM

FIXED IND 3.9UH 185MA 2.8OHM SMD

FIXED IND 3.9UH 185MA 2.8OHM SMD

FIXED IND 3.9UH 185MA 2.8OHM SMD

FIXED IND 470NH 555MA 310MOHM SM

FIXED IND 470NH 555MA 310MOHM SM

FIXED IND 470NH 555MA 310MOHM SM

FIXED IND 470NH 555MA 310MOHM SM

FIXED IND 3.9UH 185MA 2.8OHM SMD