| Ražotāja daļas numurs : | 105-331JS | RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 330NH 620MA 250MOHM SM | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 105-331JS |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 330NH 620MA 250MOHM SM |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Tips | - |
| Tolerance | ±5% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | 105 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 35 @ 25MHz |
| Iepakojums / lieta | Nonstandard, 2 Lead |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Iron |
| Induktīvās frekvences tests | 25 MHz |
| Induktivitāte | 330 nH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.075" (1.91mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 280MHz |
| DC pretestība (DCR) | 250mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 620 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |








FIXED IND 330NH 620MA 250MOHM SM

FIXED IND 330NH 620MA 250MOHM SM

FIXED IND 3.3UH 210MA 2.2OHM SMD

FIXED IND 330NH 620MA 250MOHM SM

FIXED IND 330NH 620MA 250MOHM SM

FIXED IND 330NH 620MA 250MOHM SM

FIXED IND 330NH 620MA 250MOHM SM

FIXED IND 3.3UH 210MA 2.2OHM SMD

FIXED IND 3.3UH 210MA 2.2OHM SMD

FIXED IND 330NH 620MA 250MOHM SM