| Ražotāja daļas numurs : | 103R-273K |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 27UH 120MA 6.9 OHM SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 103R-273K.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 103R-273K |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 27UH 120MA 6.9 OHM SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 103R-273K.pdf |
| Tips | - |
| Tolerance | ±10% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.100' L x 0.100' W (2.54mm x 2.54mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | 103R |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 25 @ 2.5MHz |
| Iepakojums / lieta | Nonstandard, 2 Lead |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Ferrite |
| Induktīvās frekvences tests | 2.5 MHz |
| Induktivitāte | 27 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.075' (1.91mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 22MHz |
| DC pretestība (DCR) | 6.9Ohm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 120 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |








FIXED IND 33NH 900MA 120MOHM SMD

FIXED IND 27UH 120MA 6.9 OHM SMD

FIXED IND 27UH 120MA 6.9 OHM SMD

FIXED IND 33NH 900MA 120MOHM SMD

FIXED IND 27UH 120MA 6.9 OHM SMD

FIXED IND 27UH 120MA 6.9 OHM SMD

FIXED IND 27UH 120MA 6.9 OHM SMD

FIXED IND 33NH 900MA 120MOHM SMD

FIXED IND 27UH 120MA 6.9 OHM SMD

FIXED IND 33NH 900MA 120MOHM SMD