| Ražotāja daļas numurs : | 103R-122JS |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 1.2UH 360MA 740MOHM SM |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 103R-122JS.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 103R-122JS |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 1.2UH 360MA 740MOHM SM |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 103R-122JS.pdf |
| Tips | - |
| Tolerance | ±5% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.100' L x 0.100' W (2.54mm x 2.54mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | 103R |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 22 @ 7.9MHz |
| Iepakojums / lieta | Nonstandard, 2 Lead |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Ferrite |
| Induktīvās frekvences tests | 7.9 MHz |
| Induktivitāte | 1.2 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.075' (1.91mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 130MHz |
| DC pretestība (DCR) | 740mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 360 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |








FIXED IND 1.2UH 360MA 740MOHM SM

FIXED IND 1.2UH 360MA 740MOHM SM

FIXED IND 1.2UH 360MA 740MOHM SM

FIXED IND 1.2UH 360MA 740MOHM SM

FIXED IND 12UH 160MA 3.8 OHM SMD

FIXED IND 1.2UH 360MA 740MOHM SM

FIXED IND 1.2UH 360MA 740MOHM SM

FIXED IND 1.2UH 360MA 740MOHM SM

FIXED IND 12UH 160MA 3.8 OHM SMD

FIXED IND 12UH 160MA 3.8 OHM SMD