| Ražotāja daļas numurs : | 103-102FS |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 1UH 425MA 540 MOHM SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 103-102FS.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 103-102FS |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 1UH 425MA 540 MOHM SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 103-102FS.pdf |
| Tips | - |
| Tolerance | ±1% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | 103 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 22 @ 25MHz |
| Iepakojums / lieta | Nonstandard, 2 Lead |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Ferrite |
| Induktīvās frekvences tests | 25 MHz |
| Induktivitāte | 1 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.075" (1.91mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 145MHz |
| DC pretestība (DCR) | 540mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 425 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |







FIXED IND 1UH 425MA 540 MOHM SMD
FIXED IND 1UH 425MA 540 MOHM SMD
FIXED IND 1UH 425MA 540 MOHM SMD
FIXED IND 1UH 425MA 540 MOHM SMD
CABLE A PLUG TO A PLUG 9.84'
FIXED IND 1UH 425MA 540 MOHM SMD
FIXED IND 1UH 425MA 540 MOHM SMD
CABLE A PLUG TO A PLUG 3.28'
CABLE A PLUG TO A PLUG 6.56'
103 SERIES CONTACT STRIP WITH 10