| Ražotāja daļas numurs : | 1025R-06J |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 270NH 975MA 160MOHM TH |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 1025R-06J.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 1025R-06J |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 270NH 975MA 160MOHM TH |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 1025R-06J.pdf |
| Tips | Molded |
| Tolerance | ±5% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.095' Dia x 0.250' L (2.41mm x 6.35mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | 1025R |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 33 @ 25MHz |
| Iepakojums / lieta | Axial |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Materiāls - kodols | Phenolic |
| Induktīvās frekvences tests | 25 MHz |
| Induktivitāte | 270 nH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| Frekvence - pašrezolūcija | 430MHz |
| DC pretestība (DCR) | 160mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 975 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |








FIXED IND 270NH 975MA 160MOHM TH

FIXED IND 330NH 830MA 220MOHM TH

FIXED IND 270NH 975MA 160MOHM TH
FIXED IND 270NH 975MA 160MOHM TH
FIXED IND 220NH 1.04A 140MOHM TH

FIXED IND 330NH 830MA 220MOHM TH

FIXED IND 330NH 830MA 220MOHM TH

FIXED IND 330NH 830MA 220MOHM TH
FIXED IND 220NH 1.04A 140MOHM TH

FIXED IND 270NH 975MA 160MOHM TH