| Ražotāja daļas numurs : | 1025-92F |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 1MH 28MA 72 OHM TH |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 1025-92F.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 1025-92F |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 1MH 28MA 72 OHM TH |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 1025-92F.pdf |
| Tips | Molded |
| Tolerance | ±1% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | 1025 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 30 @ 790kHz |
| Iepakojums / lieta | Axial |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 105°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Materiāls - kodols | Ferrite |
| Induktīvās frekvences tests | 790 kHz |
| Induktivitāte | 1 mH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| Frekvence - pašrezolūcija | 3.4MHz |
| DC pretestība (DCR) | 72Ohm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 28 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |








FIXED IND 820UH 29MA 65 OHM TH

FIXED IND 820UH 29MA 65 OHM TH
FIXED IND 820UH 29MA 65 OHM TH
FIXED IND 1MH 28MA 72 OHM TH

FIXED IND 820UH 29MA 65 OHM TH

FIXED IND 1MH 28MA 72 OHM TH

FIXED IND 1MH 28MA 72 OHM TH

FIXED IND 1MH 28MA 72 OHM TH

FIXED IND 820UH 29MA 65 OHM TH

FIXED IND 100NH 1.38A 80 MOHM TH