| Ražotāja daļas numurs : | 1025-82F |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 390UH 40MA 35 OHM TH |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 1025-82F.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 1025-82F |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 390UH 40MA 35 OHM TH |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 1025-82F.pdf |
| Tips | Molded |
| Tolerance | ±1% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | 1025 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 30 @ 790kHz |
| Iepakojums / lieta | Axial |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 105°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Materiāls - kodols | Ferrite |
| Induktīvās frekvences tests | 790 kHz |
| Induktivitāte | 390 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| Frekvence - pašrezolūcija | 6.5MHz |
| DC pretestība (DCR) | 35Ohm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 40 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |







FIXED IND 330UH 45MA 28 OHM TH

FIXED IND 330UH 45MA 28 OHM TH
FIXED IND 390UH 40MA 35 OHM TH

FIXED IND 330UH 45MA 28 OHM TH

FIXED IND 330UH 45MA 28 OHM TH

FIXED IND 330UH 45MA 28 OHM TH

FIXED IND 390UH 40MA 35 OHM TH

FIXED IND 470UH 36MA 42 OHM TH

FIXED IND 390UH 40MA 35 OHM TH

FIXED IND 390UH 40MA 35 OHM TH