| Ražotāja daļas numurs : | 100-681G |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 680NH 159MA 620 MOHM |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 100-681G.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 100-681G |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 680NH 159MA 620 MOHM |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 100-681G.pdf |
| Tips | - |
| Tolerance | ±2% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.100' L x 0.100' W (2.54mm x 2.54mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | 100 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 40 @ 25MHz |
| Iepakojums / lieta | Nonstandard, 2 Lead |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 105°C |
| Montāžas tips | Free Hanging (In-Line) |
| Materiāls - kodols | Iron |
| Induktīvās frekvences tests | 25 MHz |
| Induktivitāte | 680 nH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.065' (1.65mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 165MHz |
| DC pretestība (DCR) | 620mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 159 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |








FIXED IND 680NH 159MA 620 MOHM

FIXED IND 680NH 159MA 620 MOHM

FIXED IND 68NH 324MA 150 MOHM

FIXED IND 680NH 159MA 620 MOHM

FIXED IND 68NH 324MA 150 MOHM

FIXED IND 680NH 159MA 620 MOHM

FIXED IND 68NH 324MA 150 MOHM

FIXED IND 680NH 159MA 620 MOHM

FIXED IND 6.8UH 64MA 3.8 OHM

FIXED IND 68NH 324MA 150 MOHM