| Ražotāja daļas numurs : | 0819-76H |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 150UH 51MA 18 OHM TH |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 0819-76H.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 0819-76H |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 150UH 51MA 18 OHM TH |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 0819-76H.pdf |
| Tips | Molded |
| Tolerance | ±3% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.078" Dia x 0.200" L (1.98mm x 5.08mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | 819 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 35 @ 790kHz |
| Iepakojums / lieta | Axial |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 105°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Materiāls - kodols | Ferrite |
| Induktīvās frekvences tests | 790 kHz |
| Induktivitāte | 150 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| Frekvence - pašrezolūcija | 7.9MHz |
| DC pretestība (DCR) | 18Ohm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 51 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |







FIXED IND 180UH 49MA 20 OHM TH
FIXED IND 150UH 51MA 18 OHM TH
FIXED IND 120UH 54.5MA 16 OHM TH
FIXED IND 120UH 54.5MA 16 OHM TH
FIXED IND 120UH 54.5MA 16 OHM TH
FIXED IND 180UH 49MA 20 OHM TH
FIXED IND 180UH 49MA 20 OHM TH
FIXED IND 150UH 51MA 18 OHM TH
FIXED IND 150UH 51MA 18 OHM TH
FIXED IND 150UH 51MA 18 OHM TH