| Ražotāja daļas numurs : | 0805-471J | RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | API Delevan | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 470NH 220MA 1.7OHM SMD | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 0805-471J.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 0805-471J |
|---|---|
| Ražotājs | API Delevan |
| Apraksts | FIXED IND 470NH 220MA 1.7OHM SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 0805-471J.pdf |
| Tips | Drum Core, Wirewound |
| Tolerance | ±5% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | 805 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 33 @ 100MHz |
| Iepakojums / lieta | Nonstandard |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Ceramic |
| Induktīvās frekvences tests | 50 MHz |
| Induktivitāte | 470 nH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.060" (1.52mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 375MHz |
| DC pretestība (DCR) | 1.7Ohm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 220 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |








FIXED IND 3NH 800MA 60 MOHM SMD

FIXED IND 470NH 220MA 1.7OHM SMD

FIXED IND 43NH 500MA 340MOHM SMD

FIXED IND 560NH 210MA 1.9OHM SMD

FIXED IND 43NH 500MA 340MOHM SMD

FIXED IND 3.3NH 600MA 80MOHM SMD

FIXED IND 560NH 210MA 1.9OHM SMD

FIXED IND 47NH 500MA 310MOHM SMD

FIXED IND 3.3NH 600MA 80MOHM SMD

FIXED IND 47NH 500MA 310MOHM SMD